E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
Del foto e Berishës duke luajtur "e kuqe e zezë" (FOTO LAJM)

Ditën e sotme në kuadër të mbylljes së lojrave të fatit , kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetet sociale duke i bashkëngjitur një foton e ish-kryeministrit Berisha.

Ky i fundit shihet në një foto të vjetër pranë një makinerie lojrash fati, ose siç quhet ndryshe, "Kuqe e Zezë".

Reagimi i Ramës:

"Nga kazinotë elektronike tek shpifjet elektronike Por bastet nuk i shpëton dot më as dëshpërimi i lojtarëve të fatit, as paraja e krimit të organizuar që financon industrinë e baltës kundër mbylljes së tyre dhe as hungërrimat e derrave apo pickimet e mushkonjave të kënetës mediatike."

Ky postim nga kryeministri vjen edhe si reagim pas statusit të Berishës në Facebook ku shkruantë se e vetmja kompani që do të mbetet online është Bastarena, e cila është në kontrollin e Olsi Ramës dhe kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako. /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2018, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori