Rama reagon ndaj alarmit të Metës për rivendosjen e vizave
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ilir Metës i cili tha pak më parë se heqja e vizave është këmbanë alarmi.

Postimi i Ramës në Twitter:

"Ilir Meta mos shqetësohet për rikthimin e vizave - s’ka shans të rikthehen - po të shqetësohet për vizën që i vuri figurës së kreut të shtetit,duke u bërë pjesë e frontit politik kundër zgjedhjeve dhe kundër drejtësisë! Kjo luftë e turpshme kundër Shqipërisë do dështojë. Me turp!
Shtuar më 18/06/2019, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori