Dëbora në Korçë, sorkadhet dalin buzë rrugës
Bora dhe temperaturat e ulëta në juglindje të vendit kanë sjellë edhe një pamje më natyrale, sidomos në fshatin turistik të Dardhës në Korçë.

Një pamje e pazakontë dhe e bukur ka qenë për turistët ditën e sotme pasi tre sorkadhe shfaqen shumë pranë rrugës për në fshat, dhe nuk tremben aspak nga automjetet që kalojnë shkruan bw.

Duket se edhe sorkadhet po e shijojnë bardhësinë e bukur të dëborës.

Shtuar më 27/01/2021, ora 15:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori