David Cameroon: Do vras veten nëse ikën Skocia
Portali “The Onion” është i njohur për satirën dhe humorin me politikën.

Edhe kur çështjet janë të ndjeshme dhe me mjaft interes, ky portal gjen diçka humoristike, që shpesh kalon edhe “fantazitë më të çmendura”.

Këtë herë, portali britanik ka shkruar se Cameron ka mbajtur një fjalim para popullit, ku dhe ka thënë se “do ta vras veten nëse Skocia ndahet nga Britania e Madhe”.

“Skoci, nëse ju ndaheni nga ne unë do vras veten. Ju betohem se do ta bëj”, thotë Cameron.

Madje, kryeministri britanik e ka thënë lajmin plot emocione dhe me “lot ndër sy”. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori