Dasma e shumëpritur me Shkëlzen Berishën u shty, Armina tregon arsyen
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha e shtynë dasmën e tyre e cila mezi po pritej.

Megjithatë duke qenë se dasma nuk u mbajt, një prej fansave në Instagram e ka pyetur Arminën për arsyen. Armina ka pohuar se dasma u shty për shkak të pandemisë.

Fashionistja u shpreh se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime dhe i bëri thirrje fansave të tregohen të kujdesshëm.

Shtuar më 11/08/2020, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori