Dashamir Shehi ironizon Spiropalen, i përmend Skënderbeun në studio
Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi kohët e fundit nuk i ka kursyer sulmet ndaj qeverisë Rama.

I ftuar në Neas24 ai ka patur një debat me deputetet socialiste Elisa Spiropali.

Shehi e ka konsideruar një tallje portalin "Shqipëriaqëduam", ndërkohë që është kundërshtuar nga deputetja socialiste, Spiropali.

Debati

Shehi: Moj zonjushë, fole ti të dëgjova unë. Pusho tani se e ke zakon. Me radhë të lutem.

Spiropali: Më dha fjalën zonja Vasili.

Shehi: Shumë mirë Eni, ia dhe fjalën, mos ja jep më. Kjo thotë ai është Skënderbeu. Ne gjykojmë që kjo është hipokrite dhe tallje me qytetarët./albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori