Dash Shehi nuk heq dorë nga "zanati", shkon i dehur në emision (VIDEO)
Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mmirela Milori në Abc News ku foli lidhur me Reformën Zgjedhore.

Ajo çka ra në sy, ishte gjendja e tij e dehur, gjë që vuri në siklet dhe gazetaren.

I pyetur nga gazetarja, për reformën zgjedhore dhe veprimet e Lulzim Bashës, Shehi tha se “kjo reforma do të mbyllet”, por shfaqte vështirësi të shumta në artikulim.

“Zonja ambasadore me kaq rrugë sa bëri, për mua do të ishte mirë që të ndryshonte sistemin, budall unë, se shkon e vjen te Basha se dreqi dhe shejtani, unë nuk e di, as për ccfarë flasin. Unë kam një jetë me zgjedhjet, nuk mund të më mësojë mua ambasadorja. Më vjen keq për ambasadoren, që bën gjithë atë rrugë, më vjen keq dhe për kolegun tim zoti Basha, unë për vete skam kuptuar asgjë”, tha Shehi gjatë intervistës.

Kjo nuk është hera e parë që Shehi shfaqet në gjendje të dehur në studio televizive.
Shtuar më 05/06/2020, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori