Dalin pamjet, si u vra Boran Berçama dhe bashkëjetuesja e tij në Shkodër

Pëlqej
Një muaj pas vrasjes që tronditi qytetin e Shkodrës, ku Boran Bërcana dhe Silvana Ndoci u vranë në sy të fëmijës 2 vjeç, kanë dalë pamjet e ekzekutimit.

Report Tv ka publikuar pamjet në të cilat shihet autori i krimit dhe sipas burimit në fjalë, atij i janë dashur vetëm 7 sekonda për të vrarë çiftin.

Autori i këtij krimi nuk është identifikuar ende nga policia.

Autori ka pritur deri sa të ndalonte makina dhe më pas është afruar nga ana e shoferit në drejtim të makinës ku edhe ka qëlluar.
Shtuar më 15/08/2018, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori