Dalin pamjet: Si u rrahën Rama dhe Braçe në '96 (FOTO LAJM)
Zëvendëskryeministri Erion Braçe së fundmi ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996">1996.

Poshtë fotos Braçe shkruan:

“Viti 1996">1996. Kryeministri dhe zëvendëskryeministri, njëri publicist dhe aktivist, tjetri kandidat për deputet ditën e zgjedhjeve 26 maj 1996">1996. Kjo është dhunë, kaq!

Po ka dhe ca ditë, do flasim prapë”, shkruan Braçe.
Shtuar më 22/05/2020, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori