DALIN PAMJET/ Noizy i plagosur dhe i shtrirë në tokë (VIDEO)

Pëlqej
Një përplasje mes djemve të Babastars dhe OTR solli konfliktin tek hoteli "Swiss Diamond", i cili përfundoi edhe me plagosjen e reperit Noizy.

Sot gjykata ka dhënë vendimin duke e dënuar me gjashtë muaj burg reperin që plagosi Noizyn, pikërisht Albert Krasniqi. Ky i fundit do të ketë mundësinë edhe t'a shlyejë me para dënimin në fjalë, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë, gjykata dënoi edhe Noizyn me një shumë prej 2 mijë eurosh gjobë.

Vendimi i gjykatës i shpallur sot i ngarkon Krasniqit edhe një dënim shtesë prej 8 mijë eurosh për veprat e tjera në aktakuzë.

Më siper është momenti kur reperi Krasniqi qëlloi me armë ndaj Noizyt. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori