Dalin pamjet e aksidentit në "Rrugën e Kombit", si u nda në mes kamioni (FOTO LAJM)

Një aksident i frishëm ka ndodhur pasditën e së enjtës në Rrugën e Kombit. Një kamion me targa Kosove ka rrëshqitur dhe është përplasur me trafikndarësen.

Përplasja ka qenë aq e fortë saqë kamioni është ndarë në dysh. Policia nuk ka dhënë ende detaje për ngjarjen, ndërsa gazeta SHQIP mëson se ka mbetur i plagosur shoferi.
Shtuar më 20/06/2019, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori