Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM)

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë.

Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjylameti me disa fotografi në rrjetin social Facebook ku i duket barku i rrumbullakosur.

Ndërkohë vetë deputetja nuk ka folur dhe as ka konfirmuar shtatzëninë e saj në publik edhe pse fotot flasin qartë.

Kujtojmë që Blerina Gjylameti është nënë e një djali 10-vjeçar.

Shtuar më 13/09/2020, ora 16:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori