Dalin fotografitë e para të Xhensilës me beben e saj (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë në korrik të këtij viti duke sjell në jetë vajzën, Ajka.

Deri më sot nëna e re nuk ka publikuar asnjë foto të vogëlushes e madje as nuk është fotografuar ndonjëherë së bashku me të.

Paparazzi ka siguruar fotot ku shihet këngëtarja teksa shëtit në zonën e Liqenit artificial në Tiranë së bashku me të bijën 4 muajshe dhe një zonjë tjetër,raporton bordo.al.

Ajka shihet e veshur me një veshje të bardhë e kapuç në kokë e madje në njërën nga fotot Xhensila shihet edhe duke ushqyer të voglën.


Shtuar më 11/11/2018, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori