Dalin faktet: Përparim Ademi dhe dy viktimat janë arrestuar për prostitucion në Selanik
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e ndërrimit të viteve, në Astir.

Përparim Ademi, Kristina dhe Zhaneta janë arrestuarSelanik për prostitucion dh hyrje të paligjshme Kristina Bardhin dhe Zhaneta Metanin.

U tha se e gjithë ngjarja ndodhi për motive xhelozie, por në dritë kanë dalë fakte tronditëse.

Në “Shqipëria Live”, vëllai i dy viktimave, Bashkim Metani, rrëfeu se Ademi kishte marrëdhënie me të dyja motrat e tij i kishte prostituuar dhe se madje me to ka patur 10 fëmijë, që i ka trafikuar në Greqi.

Ndërkohë, sipas informacioneve të cituara në “Shqipëria Live” ditë e sotme, rezulton se Përparim Ademi dhe dy viktimat, Kristina dhe Zhaneta, kanë qenë të arrestuar për prostitucionSelanik të Greqisë.

Shtuar më 06/01/2021, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori