Dade kundër delegatëve që fishkëllyen Blushin, ja çfarë iu thotë (VIDEO)
Arta Dade në një moment është rebeluar kundër delegatëve që fishkëllyen kur fjalën e mori Ben Blushi.

Ajo u çua në këmbë dhe nënvizoi disa nga vërejtjet e saj lidhur me statusin e ri.

"Ju lutem kolegë. Mos bërtisni po hajdeni këtu e flisni. Mbajeni veten dhe përmbajuni nervat", tha Dade.

Dade tha se personat që bërtisnin nga lart mos të flasin që atje, por ta mirrnin fjalën dhe të flisnin me emër dhe mbiemër dhe jo anonimat. /Albeu.com/

Shtuar më 19/03/2016, ora 20:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori