Daddy Yanke vjen në Tiranë, gati për të tundur vendin
Një natë e zjarrtë pritet në Shqipëri ditën e sotme.

Këngëtari i njohur nga Puerto Rico, emrin e të cilit mban një prej hiteve më të suksesshëm, 'Despacito', do të ndezë sonte skenën në sheshin Skënderbej.

Daddy Yankee ka mbërritur pak më parë në Tiranë, i shoqëruar nga masa të rrepta sigurie.

Pritet që këngëtari të performojë rreth 90 minuta për publikun shqiptar, i shoqëruar në koncert edhe nga Enca dhe Ledri Vula.

Shtuar më 27/07/2018, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori