Çunat problematikë sulmojnë makinën e kritikut të "Bablokut" (FOTO LAJM)

Më datën një korrik është sulmuar makina e analistit dhe kritikut Fatos Lubonja. Sipas një postimi në bëtrë nga presidenti Meta, Lubonja është sulmuar nga çunat problematikë.

Një person ende i paidentifikuar për publikur, por i arrestuar në kohë nga policia, ka sulmuar me gur xhamin e parë të makinës së analistit Lubonja duke e thyer atë plotësisht. Fatmirësisht brenda makinës në momentin kur ka ndodhur sulmi nuk ka pasur njeri. Ndqërkaq bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth mesnatën së 1 korrikut.

Meta uron që e gjithë kjo të jetë ‘fake neës’ për të dielën. Sipas Metës, kjo gjë do shërbejë në të mirë të Kryeproblematikut!


Postimi i Metës

Thonë që sot çunat problematikë kanë dalë nga furgoni për të “përshëndetur” makinën e një analisti kritik ndaj Bablokut.
Qoftë fake neës për të dielë, për të mirën e Kryeproblematikut!


Shtuar më 07/07/2019, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori