Çun për shtëpi? Ermal Fejzullahu i lë komentin epik Ledrit në foton e fundit (FOTO LAJM)

Ledri publikoi një foto shumë të bukur, ku shihej me një furç dhëmbësh dhe duke hekurosur.

Krah fotos ai shkroi me nota humori: ” Djal për shpi!”, duke bërë që të gjithë të shkriheshin gazit teksa nuk kanë munguar as komentet epike.

Mirëpo, ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është Ermal Fejzullahu, i cili domosdo e kishte diçka për të thënë për shokun e tij.

“Shpia nmaldives harrove me cek!”- ka shkruar ai. Tani, ne e marrim vetë me mend se çfarë punësh mund të bësh në një shtëpi në Maldive.

Në fakt tani që do bëhet baba kemi parë goxha ndryshime të Ledrit dhe me siguri është bërë edhe ndopak çun për shtëpi.

Shtuar më 27/11/2020, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori