Çoi në këmbë gjithë Tiranën, zbulohet çfarë kishte në valixhen e dyshimtë
Një valixhe e dyshimtë ka shkaktuar panik sot në kryeqytet.

Edhe pse u hamendësua se në valixhe kishte një bombë, në fkat ishte thjesht një alarm fals.

Policia dhe forcat xheniere kanë bërë shpërthimin e kontrolluar dhe ka rezultuar se ka qenë bosh.

Policia vijon hetimet për të gjetur personin që e ka lënë aty.

Po ashtu dhe policia ka njoftuar se: Ne lidhje me valixhen e ndodhur në afërsi të pallatit të “Kongreseve” pas veprimeve të ekspertëve ka rezultuar se nuk ka probleme. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori