Çmime të larta për prindërit. kaq kushtojnë librat e klasës së 7-të
Shtatori është muaji i shpenzimeve për prindërit të cilët duhet të bëjnë gati fëmijët për nisjen e vitit të ri shkollor.

Duket se përveç përgatitjeve të tjera, fatura e librave është mjaft e lartë.

Opinionisti Olti Curri ka postuar në faqen e tij të Instagramit një foto me listën e librave për klasën e shtatë, bashkangjitur dhe çmimet për secilin libër.

Siç shihet në këtë foto, një prindi të një fëmijë të klasës së shtatë i duhet të paguaj këtë vit plot 8061 lekë.

“Librat e klases se 7-te…Po nje liber “Si te marrim kredi pa mbaruar 9-te vjeçaren” nuk paskan botuar!”, shkruan me ironi Curri.

Shtuar më 04/09/2019, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori