Çmenduri! Tjetër grabitje për para në Korçë, autori kërcënon me thikë kambistin
Pasa ngjarjes në Tiranë një tjetër grabitje pothuajse në të njëjtën orë ka nodhur në qytetin e Korçës.

Një person me armë të ftohtë (thike) ka shkuar dhe ka kërcënuar punonjësin e një pike këmbimi valutor dhe ka mundur të marr nje sasi te konsiderushem parash

Ngjarja u regjistrua rreth ores 09:00. Autori me pas është larguar.

Ndërsa Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit./albeu.com/

Shtuar më 29/03/2019, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori