Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO)
Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtësi të çmendur prej 261km/h.

Postimi i Policisë:

261 km/h, kjo eshte papergjegjshmeri ndaj jetes, ndaj vetes dhe ndaj perdoruesve te tjere te rruges.

Shpejtesi e pa imagjinueshme, avjon ne rrugen interurbane Tirane-Durres

Ne rrugen interurbane Tirane-Durres, me Policine Rrugore te Tiranes. Me radar per te parandaluar aksidentet rrugore qe shkaktohen si pasoje e shpejtesise tej normave te lejuara.

33 vjeçari nga Tirana me Range Rover me 261 km/h 🚀✈ 🛣❗❗❗❗❗❗

🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫 shpejtesive te tilla, se destinacioni 🏡 ❓❓❓❓❓❓🚑🚑🚑

🚔🚓 e Tiranes gjate fundjaves✍ 49 masa administrative per OASh 😇 per shpejtesi qe varionin nga 172 deri ne 261 km/h.

#zbatorregullatudhetoisigurt. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori