Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO)
Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen.

Një motoçiklist vendosi të propozojë për martesë të dashurën duke inskenuar një skenë aksidenti.

30-vjeçari Jeremy Durst, inskenoi aksidentin gjatë garës, ku siç shihet nga oamjet e publikuara, Jeremy humb kontrollin e motorit dhe rrëzohet.

Ai shtiret sikur ishte plagosur dhe kthehet me shpinë për të nxjerrë unazën, menjëherë e dashura shkoi me shpejtësi pranë tij, aty ku mori dhe propozimin.


Shtuar më 29/10/2020, ora 21:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori