Cikloni “Branko” godet Shkupin (VIDEO)
Gjatë ditës së sotme Shkupi është goditur nga cikloniBranko”.

Era e fuqishme dhe shiu i furishëm ka bërë që të pengohet lëvizja e lirë e qytetarëve.

Stuhia ka lëvizur edhe drunjtë dhe ç’ka gjetur rreth e rrotull.

Ndërkohë pamjet e mësipërme janë nga cikloni "Branko" gjatë kalimit mbi Serbi. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori