Çfarë mund të fshihet aty? Studentëve u kontrollohet edhe supa nga policia (VIDEO)
Edhe ose jashtë bie një shi i dendur, studentët që janë në protestë prej 11 ditësh nuk kanë hequr dorë nga kauza e tyre, ku edhe sot kanë vendosur të qëndrojë jashtë përballë Kryeministrisë.

Së fundmi një incident ka ndodhur mes policisë dhe studentëve, ku përvec se studentët nuk janë lejuar të ndezin zjarr atyre u janë kontrolluar edhe tënxheret me supë.

Është një veprim me të vërtetë i turpshëm ky i bërë nga polica mbrëmjen e sotme, e cila pasi i la pa u ngrohur për ditë me radhë, tani ju kontrollon edhe supën, raporton syri.net.
Shtuar më 15/12/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori