Çfarë i thotë mendja Ramës? Rrethon kryeministrinë me qindra policë

Qindra forca policie janë duke qendruar në krah të kryeministrisë ndërkohë që studentët janë duke protestuar poshtë zyrave të Ramës.

Nuk dihet se cili është plani i Edi Ramës, megjithatë duhet theksuar se këto masa të forta sigurie nuk kanë qenë marrë asnjëherë më parë gjatë protestave të studentëve në Tiranë.

Mbetet për t'u parë se cili do të jetë roli i policëve të shumtë që gjenden në krah të kryeministrisë dhe nëse Rama ka ndërmend të veprojë ashtu siç e këshilloi Erjon Braçe. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori