Çfarë do thoshte Tahiri? Anulohet konferenca pas dorëheqjes së Fatmir Xhafajt
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka anulluar konferencën e shtypit që kishte paralajmëruar paraditen e sotme.

Kjo lëvizje e Tahirit ka ardhur menjëherë pas dorëheqjes ditën e sotme të ministrit Xhafaj.

Nuk dihet nëse kjo ishte një rastësi apo Tahiri kishte vendosur të bënte publike fakte për pasardhësin e tij në krye të ministrisë.

Kujtojmë se Xhafaj dhe Tahiri në asnjë moment nuk i kanë fshehur përplasjet mes tyre, mndërsa aludohet se Tahiri ka një dosje me të gjitha shkeljet e qeveritarëve të Ramës. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2018, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori