Çfarë do të ndodhë me motin sot pasdite dhe nesër
Sot pasdite (e diel dt.31) dhe nesër (e hënë dt.1) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT
Nesër (e hënë dt.1) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 9 / 18 °C
në vendet e ulëta: 6 / 20 °C
në vendet malore: +1 / 16 °C

ERA
Sot pasdite (e diel dt.31) dhe nesër (e hënë dt.1) era përsëri pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në bregdetin e Adriatikut dhe në Veri, për momente të shkurtra, deri e fortë.
Shtuar më 31/03/2019, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori