Çfarë do të ndodhë me Cakajn, Rama mbledh kryesinë e PS-së
Kryeministri Rama mbledh sot për hetë të parë në 2019, kryesinë e Partisë Socialiste.

Mësohet se në këtë mbledhje do të diskutohet dhe për çështje organizatave të PS në funksion të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Një prej diskutimeve pritet të jetë edhe mbi situatën aktuale politike pas përplasjeve Kryeministri-Presidencë, mbi çështjen e ministrit të Jashtëm.

Për këtë cështje, Kryeministri ka folur disa herë publikisht. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2019, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori