Çanta i peshonte 150 mijë paund, "bosi" nga Mati e pëson në Rinas
Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollaveRinas duke u preceduar penalisht poseduesi i tyre,

Policia ka sekuestruar 15000 paund teksa ndaloi për kontroll shtetasin F. K., 29 vjeç, banues në Mat.

Në përfundim të veprimeve shtetasi F. K. u procedua penalisht në gjendje të lirë, për veprën penale “Mosdeklarimi në kufi i të hollave dhe sendeve me vlerë”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime te mëtejshme.
Shtuar më 08/07/2020, ora 08:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori