Çani i bën pyetjen e sikletshme Tahirit, a ka marrë rrogë këto 6 muaj?
Pëlqej
Saimir Tahiri i ftuar në Zonë e Lirë, ka treguar se cfarë ka bërë në këto 6 muaj larg Kuvendit.

Tahiri tha se ka pasur një regjim më të relaksuar sa i takon gjërave personale.

“Kam pasur një regjim të relaksuar në pikëpamjen e gjërave personale Më të relaksuar sa i takon orareve dhe detyrave”, deklaroi Tahiri.

I pyetur nëse e ka marrë rrogën si deputet gjatë kësaj kohe, Tahiri u shpreh se ajo ka qenë e përgjysmuar për shkak të mungesave. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori