Burri rrëmben vajzën në prani të nënës, reagimi i i saj shpëton të voglën (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë është filmuar nga kamerat e sigurisë së një dyqani celularësh në Victoville të Los Angelesit në SHBA.

Ndërkohë që nëna kishte hyrë në dyqan me foshnjen që mbante në krah dhe vajzën 4 vjeçe, një burrë tërheq papritur të voglën me qëllim rrëmbimin e saj, raporton Albeu.com.

Ishte reagimi i shpejt i nënës që shpëtoi 4 vjeçaren, ndërsa rrëmbyesi tani është arrestuar nga policia duke u përballur me akuza të rënda.

E gjithë skena është filmuar nga kamerat e sigurisë së dyqanit dhe pamjet po bëjnë xhiron e botës. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori