Burri lëviz me pistoletë në brez në rrugët e Tiranës

Një person i armatosur është parë duke lëvizur në rrugët e Tiranës.

Ai shfaqet duke ecur me biçikletë ndërsa armën e ka futur në pantallona dhe bluzen e ka ngritur sipër, gjë që e bën të dallueshme.

Nuk dihet nëse është punonjës policie, gardist apo civil që e ka të lejuar armën, megjithatë kjo situatë ngjall panik te qytetarët.


Shtuar më 15/07/2020, ora 13:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori