Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM)

Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry Fenner për të cilin e vërtetoj se ai veç ishte në një lidhje martesore.

Ajo kohëve të fundit është përfshirë në një skandal pasi që doli se i dashuri i saj milioner sapo ishte martuar me një tjetër.

Tani, Megan Barton Hanson e ka harruar këtë dramë dhe ka treguar asetet e saj në disa selfie që i ka postuar në Instagram.
Shtuar më 24/10/2020, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori