Braçe: Spahiu një delirant
Nënkryetari i grupit parlamentar të PS-së, Erion Braçe e ka cilësuar si “delirant”, ish-nënkryetarin e KLD-së, Kreshnik Spahiun. Në faqen e tij personale në “Facebook ai ka shkruajtur se respekton njerëzit aktivë dhe me iniciativë. Por delirantët nuk i duron dot.


:Po bëjmë 1400 anëtarë në ditë vetëm në Durrës! Me këto ritme anëtarësimi ky do na i mbarojë njerëzit”, - ka komentuar Braçe. “E dyta Kreshnik Spahiu dhe Xhovani Falkone dallojnë si dita me natën! Boll! Ka një kufi! Në këtë vend rrojmë prej kohësh dhe e njohim mirë njëri-tjetrin!, ka shkruajtur ai
Shtuar më 25/02/2012, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori