Bora zbardh Korçën dhe rrethinat e saj (FOTO LAJM)

Bora ka zbardhur disa pika turistike të Qarkut të Korçës. Në Voskopojë dhe Dardhë bora ka arritur nga 5 deri në 10 cm.

Në zona të tjera si Vithkuqi dhe Qafa e Qarrit reshjet e borës janë me intensitet të ulët.

Deri tani nuk raportohet për probleme në akset kryesore apo në akset rrugore që të çojnë në këto pika turistike.
Shtuar më 26/12/2019, ora 23:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori