Bombardim me komente negative, FRESSH-istët në panik (FOTO LAJM)

Detyra e FRESSH-istëve në cdo dalje të Kryeministit Rama duket se është mbushja me komente pozitive pro Ramës.

Ama situata është kaq e nxehtë dhe njerëzit kaq të indinjuar saqë ata mezi po ia dalin me këtë mision.

Disa mesazhe kanë dalë nga grupet e mediave sociale të kryeministrit ku po nxiten anëtarët e FRESSH të komentojnë në mbështetje të qëndrimeve të tij.

FaxWeb ka publikuar mesazhet e një grupi në “Whatsapp”, ku nxiten anëtarët të komentojnë pro dialogut. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 22:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori