"Bomba" e Arian Çanit: A i pëlqejnë Ramës vajzat?!

Mbremja e kaluar ka qënë puntata e fundit për emisionin “Zonë e Lirë” të moderatorit Arian Çani.

Kjo puntatë e zhvendosur në bregdet, kishte mbledhur artistë të ndryshëm të cilët kanë folur dhe në lidhje me sindikatën e aktorëve dhe ndër të tjera moderatori i ka pyetur nëse kishin aspiratë të bëhen kryetar të kësaj sindikate.

“Cili kryeministër do të refuzonte kryetare shoqatash kaq të bukura sa kemi vajzat përballë”,- ka thënë Hervin Çuli.

Kësaj batute i është përgjigjur aktorja Saliasi, duke thënë: Varet, nëse i pëlqejnë kryeministrit vajzat”… /albeu.com/

Shtuar më 08/07/2017, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori