Bojkot në të gjithë vendin, studentët i vënë drynin Fakultetit të Ekonomikut
Dita e sotme është dita e 14-të e protestës së studentëve.

Studentët e universiteteve kanë bojkotuar mësimin në Tiranë por dhe në të gjitha qytetet e vendit.

Ata kanë paralajmëruar sot një protestë masive përpara Kryeministrisë dhe kanë kërkuar pjesmarrjen e të gjithëve.

Ndërkohë FakultetitEkonomikut studentët i kanë vënë drynin. /albeu.com/

Shtuar më 17/12/2018, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori