Bllokohen serverat, doganat e të gjithë vendit dalin jashtë funksionit
Janë bllokuar të gjitha pikat doganore në vendin tonë për disa orë me radhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë dhe se serverat kanë dalë jashtë funskionit.

Shkak për këtë bllokim është bërë fluksi i madh i kalimeve në dogana dhe kështu është shkaktuar një radhë e gjatë automjetesh duke bërë që njerëzit të qëndrojnë në pritje për orë të tëra.

Deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim nga institucionet përkatëse ndërkohë që për ditën e sotme nuk dihet se si është situata.
Shtuar më 15/06/2019, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori