Blindohet Vlora, pritet kapja e 10 personave të rrezikshëm
Ditën e sotme Policia ka ndaluar shtetasin Tesilvan Basho dhe vëllain e tij Stalino Basho në Selenicë të Vlorës.

Menjëherë pas kapjes së dy vëllezërve, Vlora është blinduar nga forca të shumta policie.

Ende nuk ka një informacion zyrtar, për mësohet se priten të bëhen të tjera arrestimepersonave me rrezikshmëri të lartë.

Në listën e zezë janë 10 persona për t'u vendosur ne pranga, autorë të akteve kriminale në Vlorë.


Shtuar më 16/10/2019, ora 15:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori