Biznesmenit i ndodh gjëma në fundvit, e fusin në bela 5 balerinat
Një pronar lokali në Sarandë i janë gjetur 5 balerina që punon të pasiguruara , ndaj edhe ndaj tij kanë nisur hetimet nga Policia.

Komisariati Policisë Sarandë

Seksioni për krimin ekonomik e financiar

Në vijim të informacionit, që bënë fjalë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, më datë 30.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për pronarin e nje lokali shtetasin B.H, vjeç 56, banues në Sarandë, pasi dyshohet se ka punësuar 5 balerinapasiguruara. Nenet 180 e 170/a të Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2017, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori