Përgjimi 1/ Damian Gjiknuri me kryepolicin e Dibrës (VIDEO)
Në përgjimin e parë dëgjohet drejtori i Policisë së Dibrës që komunikon me telefon Bekim Krashin dhe më pas me Damian Gjiknurin.

PËRGJIMI 1

Drejtori i Policisë së Dibrës: Hë djalosh

Bekim Krashi: Ça kemi bo, ça keni bo, e keni mbyt fare? Nuk keni lënë gjë pa bërë, plus ku do jeni. Vetëm tek ne jeni minus 10.

Drejtori: Duhet të kem 1000, poshtë 1000 nuk pranoj.

Krashi: Jo se nuk ke besim tek unë, e ke aty Gjiknurin ma kalo pak

Krashi: Alo

Gjiknuri: Mirëmbrëma

Krashi: E pe ça u bë

Gjiknuri: Tërmet, tërmet, fare

Shtuar më 19/06/2019, ora 20:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori