Bie nga lartësia, humb jetën naftëtari në Kuçovë
Një 50-vjeçar ka humbur jetën nw Kuçovw pasi raportohet se ka rwnw nga njw lartwsi e konsiderueshme.

Sipas tw dhwnave personi nw gjalw ishte punwtorw në Ndërmarrjen e Naftës nw kwtw vend.

Mësohet se viktima është punëtori me inicialet A.G. 50 vjeç, i cili ka humbur jetën gjatë transportit për në spitalin e qytetit.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Shtuar më 11/03/2019, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori