Bie bora e parë në New-York, pamje të magjishme (FOTO LAJM)

Kë rënë bora e parë në New-York për vitin 2018. Edhe këtë vit qytetarët newjorkezë kanë dalë nëpër rrugë për të festuar borën e parë.

Ndërkaq rreshjet e mëdha kanë shkaktuar edhe kaos në trafik dhe shumv pemë janë thyer duke shkaktuar dëmtime materiale.
Shtuar më 16/11/2018, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori