"Betejë për videot e orgjive të Ramës dhe ministrave" çfarë po fsheh Balili
Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ishte ai që dha ljamin për vetëdorëzimin e Klemend Balilit në polici, ku më pas u konfirmua nga burime zyrtare.

Por pas denoncimit të bujshëm që bëri, Berisha së fundmi ka publikuar një tjetër denoncim që e lidh me minsitrat e qevirisë "Rama", ndërsa shprehet se po bëhet një betejë e madhe për videot e orgjive të Ramës dhe ministrave të tij në Santa Quaranta,

Sipas tij Balili nuk ka dorëzuar origjinalin por kopje të tij.

Ja çfarë shkruan Berisha:

Balili u dorezua por Rama dhe ministra jane pengje te tij!

Donin te mashtronin me Balilin ta paraqisnin si arrestim. Ai nuk pranoi. Beteje e madhe per videot e orgjive te Rames dhe ministrave ne Santa Quaranta. Balili nuk dorezon origjinalin por kopje tek Ardi Veliu. sb /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2019, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori