Berisha: Shikoni si e mbronte muaj më parë Rama-Dakon (VIDEO)
Pas publikimit të përgjimeve nga gjermanja "Bild", Krimet e Rënda ndaluan prerazi publikimin e pamjeve.

Ditën e djeshme, Edi Rama ndodhej në Korccë ku vizitoi banorët e prekur nga tërmeti teksa në një moment një gazetar e pyet lidhur me përgjimet. Rama nuk pati asnjë reagim me fjalë përvecc disa sjelljeve të pavullnetshme duke prekur mjekrën dhe duke u larguar.


Lidhur me këtë ka reaguar dhe Ish kryeministri Sali Berisha, duke u shprehur se Rama që iu përgjigj gazetares vetëm me një "mirupafshim", muaj më parë qëndronte në krah të Dakos.


Postimi i plotë

Tani i pyetjes se gazetares monstra e pluralizmit i pergjigjet vetem me nje “mirupafshim” por disa muaj me pare per regjistrimet e para te publikuara nga Zeri i Amerikes ja çfare thoshte per Gjushin e tij! sb

Shtuar më 06/06/2019, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori