Berisha: Rama nuk mund ti fshihet cunamit popullor
Ish-kryeministri, Sali Berisha është prononcuar për mediat duke hedhur sulme ndaj kryeministrir Rama.

Berisha tha se Edi Rama nuk mund t’i fshihet cunamit popullor, siç e quajti ai.

“Mirënjohje të pakufishme ndaj atyre që sot firmosin betejën fitimtare nga kakistokracisë. Edi Rama ia ka mbathur sërish ditën e sotme. Edi Rama ka shkuar të tunelet e Skraparit. Ky është një cunam popullur dhe Rama nuk mund t’i fshihet”, u shpreh Sali Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori