Berisha publikon foton e bimëve të hashashit në Nikël (FOTO LAJM)
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar një foto ku shihen qartë një parcelë e vogël me bimë kanabisë të mbjellura mes një pylli.

Sipas Berishës ky vend është në Nikël një fshat mes Tiranës dhe Fush-Krujës.

Stastui i Berishës:


Narkoshteti: nga droga, me drogen, per drogen. Ne Nikel! sb. /albeu.com/
Berisha publikon foton e bimëve të hashashit në Nikël (FOTO LAJM)

Shtuar më 18/04/2019, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori