Berisha: Opozita, pengesë për vizat e integrimin
Kryeministri Sali Berisha
Kryeministri shqiptar Sali Berisha akuzon opozitën se po bëhet pengesë për heqjen e vizave dhe integrimin e vendit në Bashkimit Evropian. Duke folur nga Kukësi, ku ndodhej për të inauguruar konviktin për shkollat e mesme profesionale, ai deklaroi se opozita po mundohet të nxijë investimet e qeverisë.

Opozita është e zhytur në korrupsionin e lejeve të ndërtimit”, përsëriti Berisha.
Shtuar më 11/09/2010, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori